2250/1141
Blomster diamantring af 18 kt. hvidguld prydet med tre brillantslebne diamanter på i alt ca. 0,03 ct. Farve: Top Wesselton. Klarhed: VS. Str. 54. Vægt ca. 10,5 gr. 2018.
Købsbevis og æske medfølger.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Vedhæng mangler.
Smykker og Fashion, 14. december 2022
Vurdering
Hammerslag