1908/574
Otto Olsen (f. København 1905, d. sst. 1966)
Ballerinaer. Sign. Otto Olsen 51. Olie på lærred. 58×74.
Behov for let overfladerensning.
Moderne kunst og design, 19. februar 2019
Vurdering
Hammerslag