2033/881
Lis Zwick (f. København 1942, d. 2020)
“Carmen”. Sign. Lis Zwick 2002, 35/150. Litografi i farver. Bladstørrelse 49×41.
Intet at bemærke. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 11. august 2020
Vurdering
Hammerslag