2148/326
Fire rammer af forsølvet træ og gesso, den ene med glas og bagbeklædning. 19. årh. Lysmål 55×49–55×40. (4)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre afslag og afskalninger.
Ældre malerier, møbler og varia, 29. november 2021
Vurdering
Hammerslag
33 bud