12143/76
Skænk af bemalet og forgyldt træ. Louis XVI form, ca. 1930. H. 102 B. 160 D. 63.
Én nøgle medfølger.
Almindelige alders- og brugsspor.
Kunst, antikviteter & design, 28. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag