1345/1214
Kort frakke af mørkbrun minkpels, opslidsede sider, trendser i talje. Str. ca. 38–40. L. 90. Udvendig ærmelængde ca. 63.
Bindebånd mangler. Fremstår med mindre brugsslitage.
Smykker, 6. november 2013
Vurdering
Hammerslag
10 bud