12032/200
Knud Peter Eel (f. Hellested 1914, d. Lemvig 1968)
Landskab, Thy. Sign. ESL. Olie på lærred. 29×48. Rammemål 60×40.
Fremstår med krakeleringer.
Kunst, antikviteter & design, 6. august 2020
Vurdering
Hammerslag
14 bud