Sam Jedig (f. 1959)
Kristian von Hornsleth (f. Edinburgh, Skotland 1963)
To kompositioner. Begge sign. Hornsleth, Sam Jedig 1999, 9/50 og 43/50. Litografi i farver. Bladstørrelse 56×37. Uindrammet. (2)
905289 |