877/799
Trine Boesen (f. København 1972)
“Adventures in Wonderland”, 2005. Sign., dateret og betitlet på bagsiden. Akryl på lærred. 190×195. Uindrammet.
Udstillet: Kunsthallen Brandts, Odense 2006–07.
Dette emne handles i fuldmoms
Malerier, grafik, fotografier, 7. marts 2018
Vurdering
Hammerslag