2124/7663
Michael Kvium (f. Horsens 1955)
“Pos./neg. prints II”, 1997. Sign. Kvium 97, e.a. Litografi i farver. Bladstørrelse 37×27.
Undersøgt i ramme. Original stand.
Samtidskunst, 15. juni 2021
Vurdering
Hammerslag