12103/129
Stort engelsk “Two-pillar” spisebord af mahogni med udtræk og tre tillægsplader. Regency form, 20. årh. B. 110. L. 200/350. (4)
Intet at bemærke. Enkelte overfladeridser.
Kunst, antikviteter & design, 21. januar 2021
Vurdering
Hammerslag