2051/8142
Gustav III, buste af patineret bronze efter Johan Tobias Sergel (1740–1814). Sverige, 20. årh. H. 75. B. 56.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Selected – Møbler, ure & tæpper, 15. december 2020
Vurdering
Hammerslag
22 bud