1831/1153
Diamantørestikker af 18 kt. guld og forgyldt hvidguld hver prydet med to old-cut diamanter. L. 20 mm. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Diamanter fremstår med afslag.
Smykker, 1. august 2018
Vurdering
Hammerslag
10 bud