2414/850
Jonna Lützhøft (g. Jacobsen) (f. København 1910, d. 2004)
To kompositioner. En sign. J. Akvarel på papir. 21×27 og 35×30. Uindrammet.
Ene med smårevner langs kanterne.
Moderne kunst og design, 2. april 2024
Vurdering
Hammerslag