1822/​1650

Et sæt på otte lemonade glas og kande af slebet krystal. 20. årh. Glas H. 13. Kande 24. (9)

Almindelig brugsslitage.

Varia, 31. maj 2018

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag