1822/1650
Et sæt på otte lemonade glas og kande af slebet krystal. 20. årh. Glas H. 13. Kande 24. (9)
Almindelig brugsslitage.
Varia, 31. maj 2018
Vurdering
Hammerslag
Almindelig brugsslitage.
Varia, 31. maj 2018