517/321
Opstilling med blomster i vase. Olie på lærred. Sign. på blindramme Stevns. 51×45.
Provenience: Hidrører fra familien.
Bør renses.
Moderne kunst og design, 26. april 2005
Vurdering
Hammerslag
39 bud