12101/99
En større ramme af udskåret profileret og forgyldt træ. Frankrig 19. årh. 66×52,5. Rammemål 81×68,5.
Kraftig patina. Flere afslag og gamle udbedringer. Ormehuller.
Kunst, antikviteter & design, 7. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
12 bud