2415/​228

Samling optisk drejede hyacintglas af farvet glas. 19. årh. H. 21 cm. (10)

Fremstår med alders- og brugsslitage.

Ældre malerier, møbler og varia, 8. april 2024

Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hammerslag