2138/912
Bernt, tilskrevet (f. 1937, d. Farum 2017)
Salonbord af pitchpine med sammeklappeligt krydsbensstel. 1970'erne. H. 61. 170. B. 80.
Stand
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Auktion
Moderne kunst og design, 21. september 2021
Kategori
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|