2043/660
Mogens Andersen (f. København 1916, d. sst. 2003)
To kompositioner. Begge sign. MA 91, 72/100 og 52/100. Litografier i farver. Bladstørrelse 95×66.
Moderne kunst og design (udskudt), 22. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag
13 bud