2043/639
Otto H. Svensson (f. Holbæk 1917, d. 2004)
Komposition. Sign. Otto H.S. Olie på lærred. 83×100.
Fremstår med flere krakeleringer og afskalninger.
Moderne kunst og design (udskudt), 22. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag
34 bud