12118/65
Helge Holmskov (f. Sakskøbing 1912, d. Dragstrup 1982)
Komposition. Sign. HLH. 64 - med dedikation fra 1974. Akvarel på papir. Lysmål 27,7×19,5. Rammemål 40×33,5. (2)
Kunst, antikviteter & design, 6. maj 2021
Vurdering
Hammerslag