2016/​56

Ovalt Empire spejl i ramme af forgyldt træ og gesso, top prydet med ørn. 19. årh. H. 128. B. 74.

Brugsslitage. Mindre afslag og afskalninger. Ørn med senere beslag.

Ældre malerier, møbler og varia, 13. april 2020

Vur­dering

5.000 DKK

Hammerslag