2423/​8

Aachen-Liege vitrineskab af bejdset egetræ, front med to glaslåger bag hvilke hylde, herunder to skuffer samt to fyldningslåger hvorbag hvilke hylder. 18. årh.s. slutning. H. 207. B. 121. D. 47.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Nøgle medfølger.

I Aarhus
Vur­dering

12.000–15.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?