2035/9053
Orientalsk tæppe i persisk Ziegler design, Afghanistan. 21. årh. B. 402. L. 395.
Proveniens: Avening Court, Gloucestershire.
Intet at bemærke. Grundet det faktum billedet er taget udenfor i solskin, fremtræder det lidt lysere og umiddelbart lidt solbleget hvilket det ikke er.
Avening Court, del 1, 24. august 2020
Vurdering
Hammerslag
30 bud