12032/9
Arne Ungermann (f. 1902, d. 1981)
“Narkomanerne”. Plakat. Tryksign. U-. Litografisk tryk i farver. Bladstørrelse 85×62. Uindrammet.
Kunst, antikviteter & design, 6. august 2020
Vurdering
Hammerslag