12032/​9

Arne Ungermann (f. 1902, d. 1981)

“Narkomanerne”. Plakat. Tryksign. U-. Litografisk tryk i farver. Bladstørrelse 85×62. Uindrammet.

Kunst, antikviteter & design, 6. august 2020

Vur­dering

1.200 DKK

Hammerslag