2125/854
Michele Onesto, Murano
Oval Sommerso vase af ravfarvet og blåt glas med underfang af rødt glas. Utydeligt signeret. H. 29,5.
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 22. juni 2021
Vurdering
Hammerslag
27 bud