2138/100
Ubekendt maler, 19. årh.
Opstilling med blomster i en kurv. Utydeligt signeret, 1880. Olie på lærred. 36,5×45.
Talrige krakeleringer.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. september 2021
Vurdering
Hammerslag