2109/​731

Herman Christensen

Kvindelig model. Sign. Herman Christensen 1920. Bronze. H. 40.

Mindre overfladeridser.

Moderne kunst og design, 2. marts 2021

Vur­dering

4.000–6.000 DKK

Hammerslag

2.200 DKK
2.100 DKK
2.000 DKK