12103/162
Nina Sten-Knudsen (f. København 1957)
Landskab med båd. Sign. 91. Litografi i farver. Bladmål 71×52. Indrammet.
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Kunst, antikviteter & design, 21. januar 2021
Vurdering
Hammerslag