2108/​652

Bram van Velde, efter

To plakater fra Galerie Maeght. Usign. Litografiske plakater i farver. Bladstørrelse 77×55 og 89×54. Uindrammede. (2)

Enkelte små håndteringsmærker og folder. Nålehuller fra tidligere ophæng i hjørnerne.

Moderne kunst og design, 23. februar 2021

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag