2108/652
Bram van Velde, efter
To plakater fra Galerie Maeght. Usign. Litografiske plakater i farver. Bladstørrelse 77×55 og 89×54. Uindrammede. (2)
Enkelte små håndteringsmærker og folder. Nålehuller fra tidligere ophæng i hjørnerne.
Moderne kunst og design, 23. februar 2021
Vurdering
Hammerslag