2124/839
“Constanzina”. Et par væglamper af aluminium. Skærme af hvid plast. Udført hos Luceplan, Italien. L. 53. (2)
Stand
Almindelig brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 15. juni 2021
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|