2418/250
10 kinesiske metalæsker med inskriptioner, 19/20. årh. H. 2,5–5 cm. (10)
Proveniens: Dansk privatsamling
Aldersrelaterede spor.
Ældre malerier, møbler og varia, 29. april 2024
Vurdering
Hammerslag
20 bud