2051/633
Erik A. Frandsen (f. Randers 1957)
Kvinde på gul baggrund. Sign. Erik A. Frandsen 92, 267/300. Litografi i farver. Bladstørrelse 91×63. Uindrammet.
Moderne kunst og design, 15. december 2020
Vurdering
Hammerslag