1318/789
Engelsk design
“Windsor Pressmaster”. Elektrisk buksepresse af nøddetræ med bøjle. Stemplet. H. 106.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 30. april 2013
Vurdering
Hammerslag