2031/624
Italiensk møbeldesign
Sofabord med stel af løse marmorkegler, plade af glas. 1990'erne. H. 31,5. L. 140. B. 76.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Top med to kanthak. En manglende kegle.
Moderne kunst og design, 28. juli 2020
Vurdering
Hammerslag