1950/171
Fridolin Johansen (f. Frederiksberg 1868, d. Nødebo 1908)
Kanalparti fra København. Sign. F. Johansen. Olie på lærred. 29×44,5.
Fra
i
Havnen
Ældre malerier, møbler og varia, 9. december 2019
Vurdering
Dette emne er udgået