2448/906
Carl Fagerlund (f. 1915, d. 2011)
Et par cirkulære loftslamper af messing og glas. Udført hos Orrefors. Diam. 40. (2)
Stand
Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Eftersyn
I
Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering