2448/​906

Carl Fagerlund (f. 1915, d. 2011)

Et par cirkulære loftslamper af messing og glas. Udført hos Orrefors. Diam. 40. (2)

Stand

Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Auktion
Kategori
Vur­dering

4.000 DKK

Solgt

Hammerslag

2.200 DKK  

3 bud

Tidspunkt Byder Bud
846261 2.200 DKK
248892 2.100 DKK
1124063 2.000 DKK