2448/906
Carl Fagerlund (f. 1915, d. 2011)
Et par cirkulære loftslamper af messing og glas. Udført hos Orrefors. Diam. 40. (2)
Stand
Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
3 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
846261 | ||
248892 | ||
1124063 |