1847/1525
Seks flaskeskibe, indvendig dekorerede med skibe og kystlandskab, flere sign. monogram og dateret 1941–61. L. 25–28 cm. (6)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Varia, 22. november 2018
Vurdering
Hammerslag