2045/198
Et par kinesiske lamper af porcelæn, monteret med forgyldt bronze. 19.-20. årh. H. ekskl. fatning 30 cm. (2)
Undersøgt med montering, uden garanti for skjulte fejl. Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. november 2020
Vurdering
Hammerslag
23 bud