2203/983
Jan Lass (f. Kappel 1890, d. Kiel 1958)
Kystparti fra vadehavet. Sign. Jan Lass. Olie på masonit. 90×80.
Moderne kunst og design, 18. januar 2022
Vurdering
Hammerslag