12040/​221

Johan Rosenmunthe (f. 1982)

Fire fotografiske kompositioner. Alle sign. på passepartout. Et sign. og nummereret 1 af 3 verso. Lysmål ca. 38×22. Rammemål 53×38. (4)

Den ene ramme med afskalninger, ellers alm. håndteringsmærker.

Kunst, antikviteter & design, 1. oktober 2020

Vur­dering

800–1.200 DKK

Hammerslag