12040/221
Johan Rosenmunthe (f. 1982)
Fire fotografiske kompositioner. Alle sign. på passepartout. Et sign. og nummereret 1 af 3 verso. Lysmål ca. 38×22. Rammemål 53×38. (4)
Den ene ramme med afskalninger, ellers alm. håndteringsmærker.
Kunst, antikviteter & design, 1. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag