2436/​386

Kystparti fra Grønland med isbjerge. Sign. NLN. Akvarel på papir. 24×34.

Original stand.

Ældre malerier, møbler og varia, 2. september 2024

Vur­dering

2.500 DKK

Hammerslag

1.200 DKK

1.200 DKK