2426/​75

Simon Kristoffersen (f. Nuuk 1933, d. sst. 1990)

Figur af udskåret fedtsten. Sign. Simon Kr. 77. H. 20 cm.

Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hammerslag

1.000 DKK

274905 1.000 DKK