2439/​1500

Et par George III vitrineskabe af mahogni. England, 18. årh.s slutning. H. 210. B. 111. D. 37. (2)

Dette emne handles i fuldmoms

Brugsslitage. Ridser og mærker. Falmet. Synlige gamle skader.

I Lyngby
Vur­dering

8.000–12.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

13 bud

862154 (Autobud) 4.000 DKK
107745 3.800 DKK
862154 (Autobud) 3.600 DKK
107745 3.400 DKK
862154 3.200 DKK
107745 (Autobud) 3.000 DKK
862154 3.000 DKK
107745 (Autobud) 2.900 DKK
1159773 2.800 DKK
107745 2.700 DKK
862154 2.600 DKK
818964 2.500 DKK
949411 2.400 DKK