2450/​119

Queen Ann bord af nøddetræ, front med tre skuffer, cabriole ben. England, 18. årh. H. 67. B. 69. D. 44.

Ridser og mærker. Brugsslitage. Finérskader.

I Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?