12108/145
Afrikansk Kropsmaske af udskåret og patineret træ. 20. årh. Ca. 37×19,7×14.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 25. februar 2021
Vurdering
Hammerslag