2148/59
Signeret Qum helsilketæppe, Persien. Medaljondesign. Signeret: Iran Ghom Nazari. Flot kvalitet, ca. 900.000 kn. pr. m2. Ca. 2000. 206×128.
BEMÆRK NY EFTERSYNSADRESSE/PLEASE NOTE THE NEW PREVIEW ADDRESS. BEGRÆNSET EFTERSYNSPERIODE: 25–26.11, 10–17. 27.11, 10–14. 29.11, 10–17. LIMITED PREVIEW: 25–26.11, 10 AM-5 PM. 27.11, 10 AM-2 PM. 29.11, 10 AM-5 PM.
Enkelt trykmærke efter bordben.
Ældre malerier, møbler og varia, 29. november 2021
Vurdering
Hammerslag
21 bud