2032/​6

“Den Døende Galler”. Skulptur af patineret bronze. H. 37. L. 71.

Ridser og mærker. Slitage på patinering.

Ældre malerier, møbler og varia, 3. august 2020

Vur­dering

20.000 DKK

Hammerslag